Küppersbusch

Küppersbusch  V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Vestavné trouby

  Elektronické trouby nabízejí ovládání přesně dle Vašich požadavků.Vše, co potřebujete, je pouze špička Vašeho prstu na dotykových senzorech a elektronika Vás již povede krok za krokem od počátečního nastavení programu až po lahodnou nedělní pečeni.Kromě toho, že Küppersbusch nabízí plně elektronické trouby s dotykovými senzory,má rovněž trouby s ovládacími knoflíky, které jsou opatřeny zabudovaným LED osvětlením a exklusivním nerezovým povrchem. Takto si můžete také kontrolovat provoz svého spotřebiče na dálku. A pokud jsou osvětlené Ovládací knoflíky zamáčknuty v libovolném nastavení v jedné rovině s panelem, je snadné je vyčistit.

 • Kompakty

  V designu kompakt, Küppersbusch nabízí možnost 5 různých technologií spotřebičů, elegantně a zcela v harmonii s ostatními. Moderní trendy kuchyňského plánování vyžadují možnost kombinace 45cm vysokých zařízení pro otevřené bydlení s komunikačními prostory. Modely kompakt o výšce 38cm dokončují ucelený sortiment s vestavěnými spotřebiči, které umožňují kombinaci přístrojů i ve svislých sestavách. Portfolio produktů v této části bylo rozšířeno zavedením zásuvkových systémů o různých výškách, které dokonale doplňují všechny kompaktní modely.

 • Mikrovlnné trouby

 • Kávovary

  Ráno k snídani, v dopoledních hodinách nebo po dobrém jídle – šálek lahodné kávy Vám učiní tyto chvíle jedinečnými.
  Naše plně automatické kávovary jsou zárukou neodolatelných požitků z čerstvě namleté kávy díky integrovanému mlýnku.
  Přípravu capuccina nebo café latté - jedním dotykem díky jednotce s parní tryskou pro zpěnění mléka.
  Automat sám upozorní na nutnost čištění a odvápnění, tím Vám zajistí vždy přípravu další chutné kávy.

 • LCD - TV

 • Varné panely

  Naše indukční varné desky nabízejí nejvyšší úroveň komfortu. Zahřívají se během několika sekund a lze je intuitivně regulovat pomocí senzorů. Pro splnění individuálních požadavků můžete vybírat z mnoha různých modelů. Indukční varné desky Küppersbusch navíc mají energeticky účinnou funkci ökoPower, díky níž lze ušetřit až 30 % elektrické energie. Obzvláště plochý design zároveň působivě dokazuje, že elegance a ekologické smýšlení nemusí být v rozporu. Vzplaňte láskou k vaření!
  Nejen profesionální kuchaři jsou nadšeni vařením na plynu – tato ekonomická a zároveň ekologická energie je zcela vhodná pro moderní kuchyni. S plynem je zaručeno rychlé a naprosto přesné vaření díky jemně odstupňované, citlivé regulaci teploty. Průkopnický design v kombinaci s nejnovější technologií, jako jsou plynové varné desky na sklokeramické desce. Profesionální ovládání ve spojení s nejvyššími bezpečnostními standardy. U všech plynových spotřebičů se samozřejmě odrážejí mnohaleté zkušenosti společnosti Küppersbusch v oblasti technologií pro velké kuchyně. Ať se již rozhodnete jakkoli, bude vaše kuchařská vášeň znovu rozdmýchána.

 • Odsavače

  Küppersbusch odsavače spolehlivě odstraní všechny výpary z vaření včetně mastnot a vlhkosti. Velké množství různých nových modelů umožňuje dokonale kombinovat ve Vaší kuchyni. LED osvětlení integrované do skleněných panelů vytvoří náladové osvětlení v kuchyni, zapnutí osvětlení a vypnutí pomocí bezkontaktního čidla nebo automatické světlo – kombinace snímače pohybu a světelného čidla, to jsou některé z mimořádných rysů pro mimořádné odsavače par.

 • Chladničky

  Z chladniček a mrazniček Küppersbusch bude Vaše jídlo čerstvé, uložené přehledně a velmi úsporně. Různé chladící zóny zaručují, že vše bude uloženo v nejvíce příznivé teplotě a v těch nejlepších klimatických podmínkách pro dotyčné potraviny.

 • Vinoteky

 • Myčky

  Pokud si vychutnáváte lahodné pokrmy s přáteli nebo rodinou, je to velmi příjemné. Ale když potom máte umývat spoustu nádobí, už to tak příjemné není. Pokud ovšem nemáte pomocníka, který to provádí za Vás - automatickou myčku KÜPPERSBUSCH. Dokonale se hodí do každé kuchyně, bez ohledu na to, zda mají šířku 45cm nebo 60cm. Nebo když je myčka nádobí vysoká 91cm, s velkou kapacitou, je ideální pro větší druhy nádobí. Každá myčka nádobí KÜPPERSBUSCH se vyznačuje brilantní technologií, která Vám ve výsledku zajistí dokonale umyté a zářící nádobí. Například systém střídavého oplachování, který pracuje velmi efektivně na základě střídavého proplachování horních a spodních košů. A systém pro mytí křehkého skla optimálně reguluje tvrdost a teplotu vody. Rovněž modely se systémem kondenzačního sušení poskytují nejen čistotu, ale také dokonalou hygienu. Už nemusíte vhánět vzduch z vnějšku, už žádná unikající vlhkost z myčky. A žádný oblak páry při otevření dveří myčky.

 • Pračky

  Pračka a sušička od fy Kueppersbusch nabízí špičkovou péči o prádlo. Oba spotřebiče mají elektronické ovládání s inteligentními funkcemi a programy. Navíc jsou oba spotřebiče vysoce energeticky úsporné, čímž šetří životní prostředí i peněženky zákazníků.

 • Dřezy

  S novou řadou dřezů a baterií, Küppersbusch opět ukazuje svůj smysl pro inovativní design a náročnou kvalitu. Drahé materiály, jako je nerezová ocel a sklo jsou neodolatelně nadčasové a s mimořádně dlouhou životností. Funkční detaily byly pečlivě promyšlené a vítězí nad i těmi nejnáročnějšími zákazníky.

 • Pákové baterie

  ...

 • Nádobí pro vaření

  ...