Varné panely

Naše indukční varné desky nabízejí nejvyšší úroveň komfortu. Zahřívají se během několika sekund a lze je intuitivně regulovat pomocí senzorů. Pro splnění individuálních požadavků můžete vybírat z mnoha různých modelů. Indukční varné desky Küppersbusch navíc mají energeticky účinnou funkci ökoPower, díky níž lze ušetřit až 30 % elektrické energi...

Naše indukční varné desky nabízejí nejvyšší úroveň komfortu. Zahřívají se během několika sekund a lze je intuitivně regulovat pomocí senzorů. Pro splnění individuálních požadavků můžete vybírat z mnoha různých modelů. Indukční varné desky Küppersbusch navíc mají energeticky účinnou funkci ökoPower, díky níž lze ušetřit až 30 % elektrické energie. Obzvláště plochý design zároveň působivě dokazuje, že elegance a ekologické smýšlení nemusí být v rozporu. Vzplaňte láskou k vaření!
Nejen profesionální kuchaři jsou nadšeni vařením na plynu – tato ekonomická a zároveň ekologická energie je zcela vhodná pro moderní kuchyni. S plynem je zaručeno rychlé a naprosto přesné vaření díky jemně odstupňované, citlivé regulaci teploty. Průkopnický design v kombinaci s nejnovější technologií, jako jsou plynové varné desky na sklokeramické desce. Profesionální ovládání ve spojení s nejvyššími bezpečnostními standardy. U všech plynových spotřebičů se samozřejmě odrážejí mnohaleté zkušenosti společnosti Küppersbusch v oblasti technologií pro velké kuchyně. Ať se již rozhodnete jakkoli, bude vaše kuchařská vášeň znovu rozdmýchána.

Zobrazit

Varné panely V této kategorii není žádné zboží.